Menu

Kiedy ważna okazja wymaga nakładów finansowych

Chrzest to dla Chrześcijan odrodzenie. Każde dziecko urodzone w tej wierze musi przejść rytułał chrztu. Niestety ta piękna tradycja została bardzo skomercjalizowana. Chrzest Twojego nowonarodzonego dziecka nie odbędzie się w wodach Jordanu a w kościele na oczach całej rodziny. Chrztu nie udziela się za darmo ksiądz mówiąc „co łaska” da Ci do zrozumienia że z Twojego portfela chciałby wyciągnąć conajmniej 800 zł. W dodatku te świdrujące oczy rodziny będą prześwietlać Cię na wylot czy aby nie jesteś w starej sukience i czemu nie masz profesjonalnego makijażu. W końcu na sali prawie jak podczas wesela rodzina będzie bawić się przy suto zastawionym stole pijąc kolorowe trunki za zdrowie nowego chrześcijanina. Koszt takiej zabawy to około 3000 zł licząc dania i wynajem sali na jedno popołudnie i na 40 osób.

Jeśli chcesz uciąć komentarze weź pożyczki za 0 zł

Żeby nie zadłużać się w bankach możesz skorzystać z pożyczek pozabankowych za zero złotych jeśli nigdy jeszcze nie brałaś pożyczki w firmie ich udzielającej możesz liczyć na pożyczkę za zero złotych. Co to oznacza w praktyce? W praktyce oznacza to że oddasz tyle ile wzięłaś.

Pożyczkę możesz wziąć w kilku firmach na dowód

Pożyczkę pozabankową możesz wziąć w kilku firmach w każdej po raz pierwszy jeśli masz pewność że będziesz mogła od razu ją spłacić. Przy organizacji chrzcin jest to raczej pewne. W dzisiejszych czasach goście prześcigają się w grubości kopert. Każdy chce pokazać na co go stać. Nie żałuj więc pieniędzy również na siebie weź choć małą część na fryzurę i makijaż, to zamknie usta „miłym” kuzynkom.